Dni Otwarte PROFIX 2019

Jak co roku spotkaliśmy się z naszymi klientami podczas organizowanych przez nas Dni Otwartych PROFIX.

2019-05-28

Wydarzenie miało miejsce 17 maja, a wśród uczestników znalazło się ponad 400 przedstawicieli firm partnerskich z kraju i zagranicy, a także reprezentanci dostawców i podmiotów współpracujących.

Mając do dyspozycji ogromną przestrzeń nowego, rozbudowanego, Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego, obecna edycja Dni Otwartych odbyła się na terenie naszej firmy.

Dodatkową zaletą tej formy imprezy była możliwość przedstawienia klientom specyfiki i charakteru codziennej pracy firmy PROFIX. Zaproszeni goście mogli obejrzeć nasz Dział Logowania odzieży roboczej, w którym został zaprezentowany nasz park maszynowy oraz stosowane przez nas techniki personalizacji i znakowania odzieży. W Dziale Badań i Rozwoju odwiedzający mogli zobaczyć, w jaki sposób testowane są nowości produktowe, zanim trafią na rynek i w ręce odbiorców. Nowy, rozbudowany i zmodernizowany Serwis, z kompleksowo wyposażonymi w narzędzia oraz aparaturę diagnostyczną stanowiskami, przybliżył klientom sprawność dokonywanych napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Podczas części konferencyjnej, na której przedstawiliśmy aspekty i rozwiązania naszych najnowszych produktów, klienci mogli podziwiać również występ grupy akrobatycznej oraz wykonany przez profesjonalnych modeli i modelki pokaz odzieży Lahti Pro.

Bezpośrednie zapoznanie się z najświeższymi nowościami produktowymi było możliwe na specjalnie przygotowanej ekspozycji o powierzchni prawie 500 mkw. Oprócz rozbudowanej ekspozycji marek własnych firmy: Proline, Tryton i Lahti Pro, swoje stoiska wystawiły m.in. Stanley, De walt, Tesa, Fiskars i Juco, których produkty również znajdują się w ofercie Profix.

W Ożarowie, w hotelu Mazurkas odbyła się uroczysta, wieczorna gala podczas której wieloletnim partnerom Profix wręczone zostały statuetki Prolion, będące już ikoną trwałej i owocnej współpracy na rynku. O dobrą zabawę taneczną zadbał zespół Melomany oraz Marek Sierocki.

Dziękujemy Serdecznie wszystkim naszym klientom, za liczne przybycie oraz wyśmienitą zabawę.

 

Wstecz Dalej
JAKOŚĆ I PRECYZJA
JAKOŚĆ I PRECYZJA
Dobrze mieć komplet niezbędnych narzędzi, ale jeśli chcesz aby posłużyły one długie lata postaw na jakość PROLINE.
SZEROKI ASORTYMENT
SZEROKI ASORTYMENT
Wybierając markę PROLINE, masz pewność, że znajdziesz produkt, którego potrzebujesz.
NOWOŚCI PROLINE WSZYSTKIE NOWOŚCI W JEDNYM MIEJSCU
Systematycznie rozszerzamy i wzbogacamy asortyment. Każdego roku w swoją rynkową premierę mają kolejne narzędzia oznaczone marką PROLINE. Nasza oferta jest dzięki temu ciekawsza i lepiej dopasowana do potrzeb kolejnych grup zawodowych.
Za pomocą narzędzi PROLINE można z sukcesem wykonywać kolejne prace montażowe, remontowe i naprawcze. Nasze nowości je ułatwiają i czynią prace wydajniejszą i bardziej wygodną.
CENTRUM DYSTRYBUCYJNO-HANDLOWE PROFIX łomna las
ul. dobra 3
05-152 czosnów
tel. +48 22 78-59-600
fax +48 22 78-59-610
e-mail: profixtools@profix.com.pl
PODĄŻAJ ZA PROLINE