PROLINE Odkryciem Roku 2015

W 2015 roku należąca do firmy PROFIX marka PROLINE została dwukrotnie uhonorowana wyróżnieniami klientów. Narzędzia PROLINE otrzymały tytuł „Odkrycie Roku 2015” w prestiżowym ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta.

2016-03-29

Ponadto ręczne narzędzia ogrodowe PROLINE uhonorowano Godłem KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2015. Te szczególnie cenne wyróżnienia, przyznawane przez samych klientów, potwierdziły mocną pozycję rynkową marki.


Uzyskanie przez PROFIX wyróżnienia w kategorii „Odkrycie Roku” stanowi ogromny sukces marki, jaki udało się osiągnąć po zaledwie roku dynamicznych działań wizerunkowych. Narzędzia PROLINE zostały docenione przez klientów, jako produkty łączące najwyższą jakość wykonania z atrakcyjną ceną. Szczególnie chętnie sięgają po nie fachowcy – instalatorzy, hydraulicy, glazurnicy, budowlańcy, mechanicy, majsterkowicze oraz ogrodnicy. Wkładem marki PROLINE w rozwój polskiej branży narzędziowej są nie tylko zaawansowane jakościowo produkty, lecz także szereg programów stworzonych z myślą o partnerach biznesowych. Przykładem takiego działania jest sieć dobrze zaopatrzonych sklepów i salonów technicznych, działających pod jednolitym szyldem „Sklep Patronacki PROLINE”. Dziś funkcjonuje w Polsce ponad 320 takich placówek.

Klienci zdecydowali też o przyznaniu ręcznym narzędziom ogrodowym PROLINE Brązowego Godła Konsumenckiego Lidera Jakości 2015. Spośród użytkowników narzędzi PROLINE, którzy wzięli udział w badaniu, produkty tej marki polecało aż 74,8% osób. Badanie zostało wykonane metodą zbierania i analizy danych jakościowych na próbie 10 400 respondentów. Konsumenci wybierając markę PROLINE uzasadniali, że narzędzia te są „bardzo dobre i solidne”. Podkreślali również, że głosują na nie ze względu na jakość.

Oprócz godła Odkrycie Roku 2015 oraz Brązowego Godła Konsumenckiego Lidera Jakości 2015 PROFIX ma na swoim koncie szereg nagród i wyróżnień, w tym tytuł Solidnego Pracodawcy 2013 oraz Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP.

 

Laur Konsumenta

Laur Konsumenta to ogólnopolskie badanie konsumenckie, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszych produktów i marek. W ramach konkursu przyznawane są takie wyróżnienia jak: złoty, srebrny i brązowy Laur Konsumenta/Klienta, Grand Prix, Odkrycie Roku oraz Top Marka konkursu Laur Konsumenta/Klienta. Opinie konsumentów zbierane są podczas rozmów telefonicznych, głosowania na stronie www.laur-konsumenta.pl, a także przy pomocy ankiet zamieszczonych na portalach branżowych oraz w serwisach tematycznych AGORA S.A.

W kategorii „Odkrycie Roku” wyróżniane są innowacyjne wyroby, które mogą pochwalić się m.in. ciekawą i skuteczną kampanią reklamową, przyczyniającą się do wzrostu ich rozpoznawalności oraz zaufania ze strony klientów. Mogą znaleźć się tu również rozwiązania, które przeszły lifting marketingowy (np. zmiana opakowania) lub zostały po raz pierwszy wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim projekcie Laur Konsumenta. Ocena innowacyjności i perspektyw rozwoju danego brandu dokonywana jest przez Komisję Konkursową projektu Laur Konsumenta.

Konsumencki Lider Jakości 2015

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015 to ogólnopolski program, prowadzony przez Redakcję „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Jego celem jest wyłonienie najlepszych marek i firm na polskim rynku.

Wstecz Dalej
JAKOŚĆ I PRECYZJA
JAKOŚĆ I PRECYZJA
Dobrze mieć komplet niezbędnych narzędzi, ale jeśli chcesz aby posłużyły one długie lata postaw na jakość PROLINE.
SZEROKI ASORTYMENT
SZEROKI ASORTYMENT
Wybierając markę PROLINE, masz pewność, że znajdziesz produkt, którego potrzebujesz.
NOWOŚCI PROLINE WSZYSTKIE NOWOŚCI W JEDNYM MIEJSCU
Systematycznie rozszerzamy i wzbogacamy asortyment. Każdego roku w swoją rynkową premierę mają kolejne narzędzia oznaczone marką PROLINE. Nasza oferta jest dzięki temu ciekawsza i lepiej dopasowana do potrzeb kolejnych grup zawodowych.
Za pomocą narzędzi PROLINE można z sukcesem wykonywać kolejne prace montażowe, remontowe i naprawcze. Nasze nowości je ułatwiają i czynią prace wydajniejszą i bardziej wygodną.
CENTRUM DYSTRYBUCYJNO-HANDLOWE PROFIX łomna las
ul. dobra 3
05-152 czosnów
tel. +48 22 78-59-600
fax +48 22 78-59-610
e-mail: profixtools@profix.com.pl
PODĄŻAJ ZA PROLINE