PROLINE partnerem Kampanii DOBRY MONTAŻ

Kampania edukacyjna DOBRY MONTAŻ Związku Polskie Okna i Drzwi ma zwrócić uwagę konsumentów na to jak ważny jest nie tylko sam produkt, ale i sposób jego montażu. Do instalacji okien, drzwi, elementów fasady, bramy czy innych produktów budowlanych należy przede wszystkim dobierać wykwalifikowane ekipy, korzystające ze sprawdzonych materiałów i narzędzi.

2016-03-23

Kampania edukacyjna DOBRY MONTAŻ Związku Polskie Okna i Drzwi ma zwrócić uwagę konsumentów na to jak ważny jest nie tylko sam produkt, ale i sposób jego montażu.
Do instalacji okien, drzwi, elementów fasady, bramy czy innych produktów budowlanych należy przede wszystkim dobierać wykwalifikowane ekipy, korzystające ze sprawdzonych materiałów i narzędzi.


Doskonała jakość narzędzi PROLINE sprawia, że od lat sięgają po nie najlepsi fachowcy. Każdego dnia nasz sprzęt w rękach profesjonalistów jest wykorzystywany do dokręcania, szlifowania, wiercenia, łączenia, podnoszenia, mierzenia i poziomowania nawet w najtrudniejszych warunkach roboczych. Dlatego też zdecydowaliśmy się wesprzeć Kampanię DOBRY MONTAŻ oraz fachowców korzystających z narzędzi PROLINE, aby zakupione przez Państwa drzwi, okna czy bramy mogły cieszyć pełną funkcjonalnością.

W Kampanii DOBRY MONTAŻ uczestniczą największe polskie marki związane z branżą stolarki budowlanej: AIB, Anwis, FAKRO, Hörmann, POL-SKONE, PORTA KMI Poland, Proline, Marcopol, Soudal i Wiśniowski. Patronem Merytorycznym akcji jest Instytut Techniki Budowlanej, zaś Patronami Medialnymi: „Ekspert Budowlany", „Gazeta Dom”, „Kwartalnik OKNO" „Lubelski Poradnik Budowlany”, „Ładny Dom”, „Murator”, „Własny Dom”, dobrzemieszkaj.pl, najlepszedomy.pl, muratordom.pl, obud.pl, oknonet.pl, stolarkavip.pl, wyborcza.biz.
Kampanię organizuje Związek Polskie Okna i Drzwi, największa w Polsce organizacja zrzeszająca firmy związane z branżą stolarki budowlanej.

Wstecz Dalej
JAKOŚĆ I PRECYZJA
JAKOŚĆ I PRECYZJA
Dobrze mieć komplet niezbędnych narzędzi, ale jeśli chcesz aby posłużyły one długie lata postaw na jakość PROLINE.
SZEROKI ASORTYMENT
SZEROKI ASORTYMENT
Wybierając markę PROLINE, masz pewność, że znajdziesz produkt, którego potrzebujesz.
NOWOŚCI PROLINE WSZYSTKIE NOWOŚCI W JEDNYM MIEJSCU
Systematycznie rozszerzamy i wzbogacamy asortyment. Każdego roku w swoją rynkową premierę mają kolejne narzędzia oznaczone marką PROLINE. Nasza oferta jest dzięki temu ciekawsza i lepiej dopasowana do potrzeb kolejnych grup zawodowych.
Za pomocą narzędzi PROLINE można z sukcesem wykonywać kolejne prace montażowe, remontowe i naprawcze. Nasze nowości je ułatwiają i czynią prace wydajniejszą i bardziej wygodną.
CENTRUM DYSTRYBUCYJNO-HANDLOWE PROFIX łomna las
ul. dobra 3
05-152 czosnów
tel. +48 22 78-59-600
fax +48 22 78-59-610
e-mail: profixtools@profix.com.pl
PODĄŻAJ ZA PROLINE