PROLINE Z GODŁEM TOP MARKA

Narzędzia Proline zostały odznaczone godłem TOP MARKA 2019 w prestiżowym projekcie Laur Konsumenta w kategorii narzędzia ręczne. Top Marka jest nagrodą dla szczególnie wybitnych pozycji wśród marek konkurencyjnych.

2019-11-26

W ostatnich dniach października PROLINE został uroczyście przyjęty do elitarnego grona marek, którego członkowie rokrocznie – mimo zmieniających się trendów rynkowych – utrzymują czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta. Został wyróżniony przez organizatora programu Laur Konsumenta przyznaniem Godła Top Marka. Tym prestiżowym godłem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji – niekwestionowani liderzy w swojej kategorii. Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych firm dokonuje komisja konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane przez klientów w tym plebiscycie.

Odznaczenie marki PROLINE tytułem Top Marka potwierdza wysoką rozpoznawalność i wartość wśród finalnych użytkowników narzędzi. – To kolejna nagroda przyznana marce PROLINE. Potwierdza ona jej pozycję na rynku i daje nam ona wiele satysfakcji, ponieważ jest dowodem na to, że reprezentowane przez PROLINE wartości idealnie wpisują się w oczekiwania osób, które naszymi narzędziami pracują. Od chwili wprowadzenia pierwszego produktu Proline na rynek intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami wpływającymi na wysoką użyteczność naszych produktów: wprowadzamy modyfikacje, zmieniamy technologie, stale poszukujemy rozwiązań odpowiadającym wymaganiom klienta XXI wieku. Godło „Top Marka” zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad poszukiwaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz dalszych działań na rzecz zwiększenia jakości naszych produktów – powiedziała w czasie ceremonii wręczenie godła Joanna Woźniak, dyrektor marketingu Profix.

Powszechnie wiadomo, że sukces każdej firmy zależy od bardzo wielu czynników: innowacyjności, wytrwałości w realizacji ambitnych celów, a także doskonałej znajomości rynku, jego odbiorców oraz zasad działania. Niezależnie od obranych priorytetów w centrum zainteresowania firmy Profix zawsze znajduje się klient i jego oczekiwania oraz preferencje w doborze odpowiedniej oferty.

Wstecz Dalej
JAKOŚĆ I PRECYZJA
JAKOŚĆ I PRECYZJA
Dobrze mieć komplet niezbędnych narzędzi, ale jeśli chcesz aby posłużyły one długie lata postaw na jakość PROLINE.
SZEROKI ASORTYMENT
SZEROKI ASORTYMENT
Wybierając markę PROLINE, masz pewność, że znajdziesz produkt, którego potrzebujesz.
NOWOŚCI PROLINE WSZYSTKIE NOWOŚCI W JEDNYM MIEJSCU
Systematycznie rozszerzamy i wzbogacamy asortyment. Każdego roku w swoją rynkową premierę mają kolejne narzędzia oznaczone marką PROLINE. Nasza oferta jest dzięki temu ciekawsza i lepiej dopasowana do potrzeb kolejnych grup zawodowych.
Za pomocą narzędzi PROLINE można z sukcesem wykonywać kolejne prace montażowe, remontowe i naprawcze. Nasze nowości je ułatwiają i czynią prace wydajniejszą i bardziej wygodną.
CENTRUM DYSTRYBUCYJNO-HANDLOWE PROFIX łomna las
ul. dobra 3
05-152 czosnów
tel. +48 22 78-59-600
fax +48 22 78-59-610
e-mail: profixtools@profix.com.pl
PODĄŻAJ ZA PROLINE