ZŁOTO DLA PROLINE !

Złoty Laur Konsumenta 2019 dla Proline !

2019-02-25

Kolejny rok  z rzędu. Tym razem na szczycie podium! Złoty Laur Konsumenta dla marki PROLINE!

Marka PROLINE jest najpopularniejszą polską marką narzędzi ręcznych w kraju – do takich wniosków można dojść, analizując wyniki tegorocznego ogólnopolskiego niezależnego plebiscytu Laur Konsumenta. W stosunku do roku ubiegłego PROLINE uzyskała najwyższe miejsce na podium i została uhonorowana złotem!

Rosnąca od lat rozpoznawalność marki PROLINE i tego roczny sukces, najwyższe uhonorowanie, pokazuje, że restrykcyjne założenia jakościowe i towarzyszące im działania marketingowe przynoszą zakładany skutek. Trzy lata temu w 2015 r. narzędzia ręczne PROLINE zadebiutowały w zestawieniu i otrzymały godło „Odkrycie Roku”. W 2016 r. głosy respondentów uplasowały PROLINE na trzecim miejscu. W 2017 pozwoliły na awans na drugie. W tym roku PROLINE uzyskał pozycję lidera i został odznaczony Złotym Laurem Konsumenta 2019.

Laur Konsumenta od przeszło dziesięciu lat towarzyszy polskim konsumentom, ułatwia im wybór najlepszych produktów. To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych w kraju sondaży opinii nabywców. Prowadzony jest na grupie minimum tysiąca głosujących w każdej z kategorii. Sondaże prowadzone są telefonicznie i na tematycznych stronach internetowych. W praktyce blisko milion internautów odwiedzających strony tematyczne staje przed pytaniem konkursowym, które brzmi: „Jaki produkt najczęściej pan/pani wybiera lub poleca innym?”. W zestawieniu jest kilka marek do wyboru. Taki sposób prowadzenia sondażu sprawia, że są one obiektywne i reprezentatywne.

Wstecz Dalej
JAKOŚĆ I PRECYZJA
JAKOŚĆ I PRECYZJA
Dobrze mieć komplet niezbędnych narzędzi, ale jeśli chcesz aby posłużyły one długie lata postaw na jakość PROLINE.
SZEROKI ASORTYMENT
SZEROKI ASORTYMENT
Wybierając markę PROLINE, masz pewność, że znajdziesz produkt, którego potrzebujesz.
NOWOŚCI PROLINE WSZYSTKIE NOWOŚCI W JEDNYM MIEJSCU
Systematycznie rozszerzamy i wzbogacamy asortyment. Każdego roku w swoją rynkową premierę mają kolejne narzędzia oznaczone marką PROLINE. Nasza oferta jest dzięki temu ciekawsza i lepiej dopasowana do potrzeb kolejnych grup zawodowych.
Za pomocą narzędzi PROLINE można z sukcesem wykonywać kolejne prace montażowe, remontowe i naprawcze. Nasze nowości je ułatwiają i czynią prace wydajniejszą i bardziej wygodną.
CENTRUM DYSTRYBUCYJNO-HANDLOWE PROFIX łomna las
ul. dobra 3
05-152 czosnów
tel. +48 22 78-59-600
fax +48 22 78-59-610
e-mail: profixtools@profix.com.pl
PODĄŻAJ ZA PROLINE