Złoty Laur Konsumenta 2020 dla PROLINE

W 2020 roku marka PROLINE została uhonorowana złotym laurem konsumenta w kategorii narzędzia ręczne

2020-09-09

Miło nam poinformować, że także w 2020 roku marka PROLINE została uhonorowana złotym laurem konsumenta w kategorii narzędzia ręczne. Cieszy nas to bardzo, ponieważ ten tytuł jest dowodem na to, że Polacy doceniają wysoką jakość naszych narzędzi i polecają je innym. wszystkim, którzy w tegorocznym badaniu oddali swój głos na PROLINE - serdecznie dziękujemy.

Uznanie konsumentów jest potwierdzeniem najwyższej jakości narzędzi oznaczonych marką PROLINE. To dla nas wyjątkowo ważne wyróżnienie dlatego, że o wynikach plebiscytu decyduje najbardziej obiektywne jury, czyli sami konsumenci.

Laur Konsumenta to bez wątpienia jeden z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich projektów konsumenckich, w ramach którego co roku wybierane są najbardziej popularne i godne zaufania marki, produkty, a także usługi.

Na podstawie wieloetapowego sondażu danej marki, przeprowadzanego wśród konsumentów, uwzględniane są następujące czynniki: m.in. innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej czy dynamika wzrostu popularności. Badania opinii prowadzone są podczas rozmowy telefonicznej oraz za pomocą sond na popularnych portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych.

Wstecz Dalej
JAKOŚĆ I PRECYZJA
JAKOŚĆ I PRECYZJA
Dobrze mieć komplet niezbędnych narzędzi, ale jeśli chcesz aby posłużyły one długie lata postaw na jakość PROLINE.
SZEROKI ASORTYMENT
SZEROKI ASORTYMENT
Wybierając markę PROLINE, masz pewność, że znajdziesz produkt, którego potrzebujesz.
NOWOŚCI PROLINE WSZYSTKIE NOWOŚCI W JEDNYM MIEJSCU
Systematycznie rozszerzamy i wzbogacamy asortyment. Każdego roku w swoją rynkową premierę mają kolejne narzędzia oznaczone marką PROLINE. Nasza oferta jest dzięki temu ciekawsza i lepiej dopasowana do potrzeb kolejnych grup zawodowych.
Za pomocą narzędzi PROLINE można z sukcesem wykonywać kolejne prace montażowe, remontowe i naprawcze. Nasze nowości je ułatwiają i czynią prace wydajniejszą i bardziej wygodną.
CENTRUM DYSTRYBUCYJNO-HANDLOWE PROFIX łomna las
ul. dobra 3
05-152 czosnów
tel. +48 22 78-59-600
fax +48 22 78-59-610
e-mail: profixtools@profix.com.pl
PODĄŻAJ ZA PROLINE