Złoty Laur Konsumenta 2021

Miło nam poinformować, że w 2021 roku marka Proline została wyróżniona Złotym Laurem Konsumenta w kategorii narzędzia ręczne. To trzeci rok z rzędu, w którym wyroby oznaczone logo Proline uznane zostały za najbardziej znaną marką narzędzi ręcznych w Polsce.

2021-04-09

Złoty Laur Konsumenta i Grand Prix 2021 dla PROLINE

Miło nam poinformować, że w 2021 roku marka Proline została wyróżniona Złotym Laurem Konsumenta w kategorii narzędzia ręczne. To trzeci rok z rzędu, w którym wyroby oznaczone logo Proline uznane zostały za najbardziej znaną marką narzędzi ręcznych w Polsce.

Dodatkowo za trzykrotne zajęcie pierwszego miejsca marka PROLINE została również wyróżniona tytułem Laur Konsumenta - Grand Prix 2021. Jest to potwierdzenie czołowej pozycji na rynku oraz uznania jakim cieszą się produkty Proline w oczach finalnych użytkowników.

Bardzo się cieszymy, że konsumenci w Polsce rozpoznają naszą markę i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem. Kolejny rok z rzędu powiększa się grono użytkowników doceniających skuteczność i trwałość rozwiązań Proline. Z przeprowadzonych badań wynika, że coraz więcej osób poleca produkty Proline innym użytkownikom. Jest to dla nas dużym wyróżnieniem.

Potwierdzone wyróżnieniem uznanie konsumentów i coraz większa liczba pozytywnych rekomendacji jednoznacznie wskazuje, że parametry techniczne, jakość, trwałość i wygoda użytkowania spełniają oczekiwania zarówno specjalistów, majsterkowiczów, jak i okazjonalnych użytkowników.

Laur Konsumeta to ogólnopolski projekt, którego celem jest wyłanianie i nagradzanie najbardziej popularnych i godnych zaufania marek, produktów, a także usług. To wyróżnienie ważne dla każdej marki, ponieważ o jego przyznaniu decydują głosy faktycznych użytkowników - czyli osób, które miały możliwość poznania wybranych produktów danej marki. W przypadku Proline konsumenci po raz trzeci zadecydowali, że w kategorii narzędzia ręczne to właśnie naszej marce przynależy się ten prestiżowy tytuł i za to jeszcze raz gorąco im dziękujemy.

Wstecz Dalej
JAKOŚĆ I PRECYZJA
JAKOŚĆ I PRECYZJA
Dobrze mieć komplet niezbędnych narzędzi, ale jeśli chcesz aby posłużyły one długie lata postaw na jakość PROLINE.
SZEROKI ASORTYMENT
SZEROKI ASORTYMENT
Wybierając markę PROLINE, masz pewność, że znajdziesz produkt, którego potrzebujesz.
NOWOŚCI PROLINE WSZYSTKIE NOWOŚCI W JEDNYM MIEJSCU
Systematycznie rozszerzamy i wzbogacamy asortyment. Każdego roku w swoją rynkową premierę mają kolejne narzędzia oznaczone marką PROLINE. Nasza oferta jest dzięki temu ciekawsza i lepiej dopasowana do potrzeb kolejnych grup zawodowych.
Za pomocą narzędzi PROLINE można z sukcesem wykonywać kolejne prace montażowe, remontowe i naprawcze. Nasze nowości je ułatwiają i czynią prace wydajniejszą i bardziej wygodną.
CENTRUM DYSTRYBUCYJNO-HANDLOWE PROFIX łomna las
ul. dobra 3
05-152 czosnów
tel. +48 22 78-59-600
fax +48 22 78-59-610
e-mail: profixtools@profix.com.pl
PODĄŻAJ ZA PROLINE