Nowa gama siekier PROLINE - czym się charakteryzują, na co zwracać uwagę?

 

W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele nowości do oferty PROLINE. Dużą częścią z nich są produkty przeznaczone do pracy w ogrodzie. 

Nieustannie dbając o wysoką jakość naszych produktów oraz ergonomię i wygodę pracy użytkownika, wprowadzamy do naszych produktów wiele ciekawych i innowacyjnych rozwiązań. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi cechami i rozwiazaniami naszych siekier.

 

Wszystkie siekiery PROLINE posiadają wytrzymałe ostrze wykonane z wysokogatunkowej stali hartowanej indukcyjnie.

  

 

Specjalny, rozszerzający się kształt obucha sprawia, że z dużą łatwością wchodzi on w drewno i powoduje powstanie dodatkowych naprężeń skracających czas niezbędny do rozłupania szczapy.

 

 

 

 

Obuch z kutej stali węglowej, pokryty nieprzywierającą teflonową powłoką, która zmniejsza opory i ryzyko zakleszczenia się w drewnie.

 

 

 

 

Specjalny system osadzenia głowicy w trzonku gwarantuje bezpieczną pracę. Zamocowanie jest trwałe i odporne na powstawanie luzów.

 

 

 

 

Praktyczne i bezpieczne plastikowe etui do przenoszenia i przechowywania siekiery. Narzędzie blokowane jest w nim specjalną zapinką.

 

 

 

Trzonek zwieńczony jest antypoślizgową rękojeścią TPR, która zapewnia pewny chwyt i doskonałą amortyzację podczas uderzeń. Miękkie wykończenie jest przyjazne dla dłoni, ponieważ znacznie  mniejsza ryzyko powstania odcisków i jednocześnie minimalizuje możliwość przypadkowego wymsknięcia się siekiery z ręki. 

Dzięki otworowi w dolnej części rękojeści siekierę można bezpiecznie powiesić w miejscu przechowywania.

 

 

 

SEKATORY

W naszej ofercie posiadamy sekatory z rękojeścią obłozona drewnem, jak również ergonomicznym tworzywem ABS.

 

 

 

 

 

 

NOŻYCE DO GAŁĘZI

 

CENTRUM DYSTRYBUCYJNO-HANDLOWE PROFIX łomna las
ul. dobra 3
05-152 czosnów
tel. +48 22 78-59-600
fax +48 22 78-59-610
e-mail: profixtools@profix.com.pl
PODĄŻAJ ZA PROLINE